Prosecco Col Fondo
-
Malibràn Credamora Col Fondo DOCG 'Senza solfiti aggiunti'
AANBIEDINGCredamora: een gelimiteerde editie van de ambachtelijk Col Fondo Prosecco.
Ook bij Credamora ontstaan de bubbels door een tweede vergisting in de fles, waarbij de flesvergisting niet wordt afgerond met een dégorgement: er wordt dus geen gist verwijderd en geen suiker toegevoegd. Daardoor is deze prosecco volledig droog is - omdat de gist alle suiker heeft geconsumeerd - en troebel omdat de gist nog in de fles zit.
Voor Credamora wordt een selectie van de beste druiven gebruikt en worden geen sulfieten toegevoegd. Een op en top natuurlijke wijn dus.
Credamora is een bijzondere wijn voor de liefhebber en wordt in een oplage van 3200 flessen op de markt gebracht. Elke fles is individueel genummerd.
€17.95 per flesAantal:
Snelle verzending met Flespakket
Gratis verzending vanaf 12 flessen
Veilig betalen via iDeal
Bedenktijd van 14 dagen
Meer informatie over deze Prosecco
Wijn Credamora Col Fondo Senza Solfiti Producent Malibran Spumanti Druiven 100% Glera Appellatie Prosecco Superiore Valdobbiadene Conegliano DOCG Methode Col Fondo Restsuikergehalte Col Fondo, 0-1 gram/liter Alcoholpercentage 11% Op dronk Nu tot over 1,5 jaar Serveertemperatuur 9 tot 11° Druk in fles 3 bar - frizzante bar Proefnotitie Fris bouquet, licht gistig en getoast. Aroma's van peer en witte bloemen. In de smaak zeer droog, gebalanceerd en met een goede lengte. Verfrissend, uitnodigend en doordrinkbaar. Wijn-spijs Ideale begeleider van pasta´s en risotto´s. Als aperitief inzetbaar voor de liefhebber van zeer droog. Ideale wijnglas Italesse Vertical Medium Downloads No media download found. Oogstjaar 2014 Flesformaat 0,75 liter Verpakking Geen geschenkverpakking
Meer informatie over deze Prosecco
Wijn Credamora Col Fondo Senza Solfiti Producent Malibran Spumanti Druiven 100% Glera Appellatie Prosecco Superiore Valdobbiadene Conegliano DOCG Methode Col Fondo Restsuikergehalte Col Fondo, 0-1 gram/liter Alcoholpercentage 11% Op dronk Nu tot over 1,5 jaar Serveertemperatuur 9 tot 11° Druk in fles 3 bar - frizzante bar Proefnotitie Fris bouquet, licht gistig en getoast. Aroma's van peer en witte bloemen. In de smaak zeer droog, gebalanceerd en met een goede lengte. Verfrissend, uitnodigend en doordrinkbaar. Wijn-spijs Ideale begeleider van pasta´s en risotto´s. Als aperitief inzetbaar voor de liefhebber van zeer droog. Ideale wijnglas Italesse Vertical Medium Downloads No media download found. Oogstjaar 2014 Flesformaat 0,75 liter Verpakking Geen geschenkverpakking Snelle verzending, gratis vanaf 12 flessen
Wij verzenden onze pakketten via DHL4You, DHL Europlus of Flespakket (PostNL). Je kiest zelf welke verzender je voorkeur heeft.
DHL4You bezorgt binnen 2 tot 3 werkdagen na je bestelling. Flespakket en DHL Europlus zijn sneller: bij een bestelling voor 16u, leveren we in de meeste gevallen de volgende werkdag. Flespakket werkt met speciale wijnverzenddozen en maakt gebruik van de bezorgservice van PostNL.
De kosten voor verzending zijn afhankelijk van de verzender en het aantal flessen dat je kiest. Om onze prijzen voor de beste prosecco's scherp te houden, bestel je bij De Proseccoslijterij in principe per doosje. Minder dan zes flessen bestellen kan wel, maar je betaalt dan extra verzendkosten. Zie de tabel hieronder voor alle verzendkosten. Verzenden is altijd gratis vanaf twee doosjes!
1-5 flessen 6-12 flessen 12 flessen en meer DHL4you - 48u verzending (Alleen NL) € 7,50 € 5,75 GRATIS DHL Europlus - voor 16u besteld, morgen in huis (NL/DE/BE/LU) € 9,99 € 8,50 GRATIS Flespakket - voor 16u besteld, morgen in huis (Alleen NL) € 9,99 € 8,50 GRATIS
Verzendkosten vervallen bij een bestelling van 12 flessen of meer.
Bij een keuze voor DHL versturen we onze wijnen zoveel mogelijk in de originele doos, maar natuurlijk alleen als deze stevig genoeg is om de wijnen veilig te verzenden.
Flespakket maakt gebruik van een speciale wijnverzenddoos. Voor meer informatie, bekijk de website van Flespakket.
Vragen over een wijn of hulp nodig bij je keuze?
We helpen je graag! Stuur ons een e-mail of stel je vraag via Facebook of Twitter. Bellen kan ook op 010-7070757.
We horen graag van je!
Retourneren
Heb je je bedacht? Geen probleem, je kunt een wijn van De Proseccoslijterij retourneren. Je hebt het recht om de bestelling zonder opgave van reden en gedurende veertien dagen te ontbinden. Deze termijn gaat in op de dag na ontvangst van het product. Tijdens deze termijn dien je zorgvuldig om te gaan met het product en de verpakking. Retourneren doe je door contact met ons op te nemen en het product in de originele staat en verpakking aan ons te terug te sturen. Wij zorgen ervoor dat het totale aankoopbedrag binnen vijf werkdagen op je bankrekening wordt teruggestort.
Wij verpakken je bestelling altijd zorgvuldig zodat deze onbeschadigd bij je kan worden afgeleverd. Heb je een verkeerd artikel of een beschadigd artikel ontvangen neem dan contact op en dan zodat we tot een goede oplossing kunnen komen.
Veilig betalen bij De Proseccoslijterij
Als je een keuze hebt gemaakt, betaal je bij De Proseccoslijterij na het invullen van je gegevens veilig via iDeal of creditcard. Tijdens het bestelproces kun je kiezen welke betaalmethode je het liefst gebruikt en hoe de wijnen verzonden worden.
Betalingen via iDeal verlopen veilig via payment serviceprovider Mollie. Creditcardbetaling worden afgehandeld via Paypal.
Aangezien Paypal hoge kosten in rekening brengt per transactie, belonen wij elke bestelling vanaf zes flessen die je afrekent via iDeal met een gratis proseccostop!
Onderscheidingen voor Malibràn Credamora Col Fondo DOCG 'Senza solfiti aggiunti'
Deel je mening!
Laat anderen weten wat jij van deze wijn vindt.
Malibràn: verfijning en frisheid
Malibràn is een kleine producent in Susegana, een dorpje tussen Valdobbiadene en Conegliano.
Het bedrijf telt slechts 3 mensen en houdt zich uitsluitend bezig met de productie van mousserende wijnen.
De prosecco's die Malibràn creëert, kenmerken zich door verfijning in de smaak en van het perlage (de bubbel). Dit is onder andere te danken aan de toewijding en aandacht van de zeer getalenteerde wijnmaker en eigenaar Maurizio. Binnen prosecco is dit een wijnmaker die zichzelf steeds meer in de kijker speelt met consequent loepzuivere wijnen.
Malibràn is ook een beetje eigenwijs: experimenten met zeer droge stijlen zoals de Sottoriva en Cinquegrammi zijn ongebruikelijk maar juist daardoor erg de moeite waard.
Foto impressie
Meer foto's van deze wijn
Anderen bestelden